Máte zájem zveřejnit něco na této stránce (oblastním webu)? PDF Tisk Email
Napsal uživatel vlst   
Pátek, 07 Březen 2014 00:00

Pořádáte veřejný treninkový závod, zimní ligu, noční závod či měníte informace k oblastnímu závodu, narazili jste na zajímavé informace týkající se oblasti někde na webu - pak stačí kliknout na odkaz dole na stránce ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), informaci poslat a do jednoho či dvou dnů se na webu objeví. Poštu čtu obvykle jednou až dvakrát za den a většinou hned také oblastní web aktualizuji.

Pokud na zveřejnění spěcháte (třeba je pátek a informace se týká sobotních závodů) tak pošlete na číslo 739 312 171  sms s upozorněním "mrkni se na postu - mam neco na oblastni web".

Před kopírováním dávám přednost zveřejnění odkazu na původní zdroj pokud článek či jiné informace už někde na webu jsou. Často se tak zabrání následnému informačnímu šumu (originál autor upraví a kopie jinde na webu zůstane neopravená).

Pro autory, kteří by na web rádi přistupovali pravidelně, existuje také možnost registrovat se jako autor. Je to jednoduché, stačí kliknout na odkaz vpravo nahoře Autoři --> Registrace, vyplnit jednoduchý formulář registrace (na webu bude u vašich příspěvků vidět jen "Uživatelské jméno") a po schválení správcem webu můžete psát.

TAK NEVÁHEJTE A PIŠTE!
vlst

Aktualizováno Pondělí, 31 Březen 2014 11:03
 
RocketTheme Joomla Templates