Novinky

Sdělení sekce OB z 27.3.

Sekce OB sděluje k sezóně 2020:

  1. Vedení sekce OB ruší do 25. 5. 2020 všechny závody, kde je sekce OB ČSOS pořádajícím orgánem.  
     

    Číst dál...

Mimořádná valná hromada v SO 28.3. ve Vlčnově

Mimořádná valná hromada se posouvá, zatím na 18.4. do Pozděchova!
Radek V. zve na mimořádnou valnou hromadu, kterou je třeba svolat z důvodu vypršení mandátu předsedy. Podle aktuálních stanov jsou statutární zástupci volení na 5 let, ale podle původních stanov, které byly platné v době ustavující VH, to byly jen 4 roky. Je tedy nutné na jaře znovu zvolit předsedu. Sejdeme se po dopoledním závodě ve Vlčnově na maximálně 15 minut. Oficiální pozvánka následuje:

Číst dál...

Olympiáda dětí a mládeže

V druhé polovině ledna, konkrétně 19. 1. – 24. 1. 2020, se v Karlovarském kraji uskuteční Olympiáda dětí a mládeže. Její součástí je i lyžařský orientační běh (LOB).

Číst dál...

Zemřel Svaťa Galík st.

Včera 27. listopadu 2019 zemřel dlouholetý člen SK Zlín a bývalý reprezentant Svaťa Galík ve věku 81 let. Svaťa v roce 1970 pro tehdejší Československo vybojoval vůbec první medaili z mistrovství světa v OB. Pohřeb se bude konat ve středu 4. prosince ve 12:30 oprava: v 11:30 v krematoriu na Lesním hřbitově ve Zlíně.

Úspěšná olympiáda dětí a mládeže 2019

Nejmladší zástupci Zlínského kraje si na prestižní soutěži vedli velmi úspěšně. Z Liberce a okolí, kde se na konci června konala letošní Letní olympiáda dětí a mládeže, přivezli hned několik medailí.

Číst dál...