bude v sobotu 12. a neděli 13. dubna v osadě Vápenky (8 km východně od Velké nad Veličkou), rozpis je zde, další informace hledejte na webu Luhačovic/Pořádáme/Společný rozpis
!! DŮLEŽITÁ INFORMACE pro účastníky závodů MM 2014 - ztratily se přihlášky !!
kompletní text mailu čtěte dál v článku
-----Original Message-----
From: Český svaz orientačních sportů [mailto:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.]
Sent:
Tuesday, March 25, 20149:31 AM
To: "Undisclosed-Recipient:;"@gmmr2.cent
Subject: !! DŮLEŽITÁ INFORMACE !! pro účastníky závodů MM 2014
Importance: High

!! DŮLEŽITÁ INFORMACE !! pro účastníky závodů MM 2014 
Během víkendu došlo k částečné ztátě dat u přihlášek v ORISU na závody Místrovství Moravy 12.-13.dubna 2014 (jak na sobotu tak na neděli)
 
Je proto nutné, aby všechny kluby i jednotlivci, kteří se přihlašují sami (prosba pro kluby, aby jim byl tento mail přeposlán)  zkontrolovali přihlášky na tyto závody o víkendu 12.-13. 4. 2014 případně doplnili či se přihlásili znovu (jak jednotlivce, tak štafety) VČETNĚ  přihlášky UBYTOVÁNÍ a STRAVY dle rozpisu. (přihlášky ubytování v tělocvičně zmizelo kompletně )
K tomu prosíme všechny kluby, aby přihlášku udělali nejen přes Oris, ale aby nám ji poslali rovněž  duplicitně MAILEM na uvedenou adresu v rozpisu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Byl posunut termín přihlášek do soboty 29.3.2014
 
Pořadatelé MM2104 se po částečné ztrátě dat nemohou na úplnost přihlášek v ORISU spolehnout.  
 
Děkujeme za pochopení
 
Za pořadtele MM 2014
Libor Slezák