Vážení vedoucí klubů,
posílám Vám druhou výzvu k zapojení se do pořádání akcí World orienteering Day 2016.


Některé kluby mají dlouhodobě naplánována pořádání svých akcí mimo termín 11. května, přesto zůstává velký počet možných pořadatelů, který by se mohl k celosvětové akci připojit. Kromě klasické formy OB je možné zvolit i akci ve formátu trail-O nebo akční variantu MTBO.
 Na webové stránce http://worldorienteeringday.com  jsou informace k registraci (zadává se název akce, kontakt na pořadatele), podklady k propagaci a uspořádání akce (loga, diplomy, letáky, startovní čísla, startovní průkazy).
ČSOS vyzývá kluby k zapojení do celosvětové akce WORLD ORIENTEERING DAY 2016. Akce pořádané 11.5.2016 budou zařazeny a podporovány v projektu Dny orientace v přírodě.
ČSOS nabízí pořadatelům vydání propagačních materiálů s logem WOD a ME v Jeseníku. Kvůli zajištění tisku a distribuci pohledů je potřeba zaslat odhad požadovaného počtu m ateriálů, termín byl posunut do 15. dubna 2016.
Z pozice předsedkyně Komise rozvoje OB děkuji za spolupráci všem klubům, které se k pořádání akce v rámci celosvětového dne OB zapojily.
S pozdravem
Kristýna Skyvová
kontakt mobil O2+420 601 326 525 nebo T-Mobile +420 731 321 360
WOD 2016 - http://worldorienteeringday.com
Komise rozvoje OB, přehled Dnů orientace v přírodě - http://krob.eso9.cz/Pages/PreborSkol/DnyOrientacePrehled.aspx  

Plakát k akci najdete zde