Velikonoce byly již tradičně věnovány přípravě a stejně jako loni jsme se rozdělili na dvě skupiny. Skupina tvořená převážně žáky do 14 let absolvovala 6 tréninků kousek za hranicemi, v rovinatých terénech poblíž slovenského města Šaštín-Stráže. Dorostenci se pak vydali na Kokořínsko, konkrétně do Nedamova, kde pilovali techniku ve skalnatých terénech a zúčastnili se i druhé etapy velmi dobře obsazených Velikonoc ve skalách, kde vybojovali i několik umístění na stupních vítězů.

Žákovské soustředění začalo linií v Šajdíkových Humencích, pokračovalo náročným pátečním programem - dopoledními okruhy v Borském Mikuláši a odpoledním tréninkem sudá/lichá v Šaštíně. V sobotu jsme se vrátili do Borského Mikuláše na dopolední middle a odpolední sprint. Vše zakončil nedělní závod s hromadným startem a cílem u chaty. Všechny tréninky provázelo teplé slunečné, i když poněkud větrné počasí.

Dorostence čekal před příjezdem do Nedamova sprint v Mladé Boleslavi, poté ubytovaní a pro změnu zajímavý nočák. Druhý den okruhy a odpoledne kombotech, který zvláště ve skalách nebyl jednoduchý. V sobotu krásně svítilo sluníčko na druhou etapu Velikonoc ve skalách, kde dokázali prodat, co umí. Odpoledním tréninkem byly sprintovky. Posledním nedělním tréninkem byl middle.

Obě soustředění velmi rychle utekla. Krásné velikonoční počasí, zajímavé terény, skvěle připravené tréninky, rozbory, zábava a skvělá parta lidí. To bylo společné pro obě soustředění. Co víc si přát, snad jen to, že se brzo zase všichni uvidíme.

Žákovské soustředění Šaštín-Stráže (postupně bude doplněno):

čtvrtek:
linie - mapa

pátek:
okruhy - mapa | výsledky
sudá/lichá - mapa | výsledky

sobota:
middle - mapa | výsledky
sprint - mapa | výsledky

neděle:
hromaďák - mapa | výsledky

odkazy na fotky doplníme

Dorostenecké soustředění Nedamov