Oblastní žebříček

Oblastní žebříček pokračuje v květnu dalšími závody

V sobotu 13. 5. se v Ptení koná oblastní mistrovství ve sprintu (5. závod oblastního žebříčku). Tento závod je oblastním mistrovstvím pro Hanáckou, Valašskou a Moravskoslezskou oblast. Odpoledne pak v nedalekých Konících proběhne oblastní mistrovství ve sprintových štafetách. Obojí za pořadatelství KOB Konice a TJ Sokol Ptení.

O týden později, v sobotu 20. 5., uspořádá SKOB Zlín oblastní mistrovství na krátké trati (6. závod oblastního žebříčku). Závod proběhne v atraktivním kamenitém terénu pod hradem Lukov na kraji stejnojmenné obce. Je společný pro Valašskou a Hanáckou oblast.

3. a 4. závod oblastního žebříčku

V dubnu nás čekají ještě dva závody oblastního žebříčku. Oba víceoblastní.

3.  závod oblastního žebříčku (klasická trať) uspořádá VSK Mendelu Brno v sobotu 15. 4. na okraji Brna-Bystrce pro Jihomoravskou a Valašskou oblast.

O týden později, v sobotu 22. 4., se pak v Pacetlukách uskuteční 4. závod oblastního žebříčku (klasická trať). Ten je společný pro Valašskou oblast, Hanáckou oblast a Moravskoslezský kraj. Pořadatelé jsou KČT-OB Holešov a GIGANT Orienteering.

Závodní sezóna je za námi

V okolí loveckého zámečku Trubiska uprostřed Vizovických vrchů proběhl v sobotu 22. 10. 2022 poslední závod oblastního žebříčku Valašské oblasti. Po závodě pak proběhlo i vyhodnocení celoročního oblastního žebříčku Valašské oblasti za účastí zástupců rady Zlínského kraje Jiřího Jaroše a Zuzany Fišerové a hlavní trenérky žactva Dagmar Hubáčkové. Počítaly se body z nejlepších 9 z celkem 14 závodů, které se v průběhu roku uskutečnily. A jak to celé dopadlo?

Číst dál...