pořádá ve Zlíně na Barabáši TZL. Rozpis a další informace hledejte na ORISu, přihlášky do 5. dubna! Přihlášky na sobotní závod (3. OŽ – 11. 4.) jsou i ve druhém termínu za nezvýšené startovné pro všechny kategorie. Až do středečního podvečera máte možnost se přihlásit za základní vklad. Poté bude nalosováno a vklady už účtovány podle rozpisu. Honza Žemlík nám k závodu poslal informaci o možnosti doplnit si závodní program navštěvou výstavy o orientačním běhu v Otrokovicích:

11. dubna pořádá SKOB Zlín třetí Oblastní žebříček – krátkou trať přímo ve Zlíně, centrum lyžařský svah, klubovna SKOB, nová mapa Barabáš. Pro přihlášené nabízíme i další, odpolední program. Co – návštěva nové O-expozice, kterou připravila fa RIM Otrokovice ve své výstavní Galerii www.rim.cz. (i mapa), situovaná u vlakového nádraží v Otrokovicích. Je tam i parkoviště. Expozice byla otevřena úspěšnou vernisáží 4.2.2015.  Jak to tam v reálu vypadalo – podívejte se na stránky SKOB Zlín – www.skob-zlin.cz – tam je dost povídání, fotek, televizní reportáž atd. Také jsme přivítali vzácnou návštěvu z IOF – pí. Anne Jacobson, asistentku generálního sekretáře IOF, která přijala naše pozvání a z FIN se přiletěla na vernisáž podívat – velmi se jí to líbilo. Expozice je otevřena pro zájemce v pracovní dny 9-15 hodin, do konce dubna, volný vstup.

Proto jsme dohodli ve firmě RIM speciální a ojedinělou sobotní prohlídku. Další taková příležitost již nebude. Návštěva expozice proběhne po závodě, odpoledne. Plánovaný odjezd ze Zlína max. 13.30 – bližší info o odjezdu budou v Pokynech nebo vyvěšeny v centru. Pokud by byl někdo „na bedně“ – dostane cenu předem. Je možno dojet do Otrokovic i trolejbusem, asi 30 min. Doba prohlídky, hodinku. V okolí jsou i slušné hospody. Kapacita - až 50 lidí. Určitě to vás, orienťáky zaujme. Jen prosím, rodiče – dejte pozor na své dětičky, jsou tam i krásné a historické poháry, skleněné – kdyby se něco rozbilo – byl by velký problém. Hodné  dětičky si budou moci „cvaknout“ kartičku i zapípat čipem na vystavené kontrole (vy také).

Pokud budete mít zájem – je nutno se předem přihlásit. Buď přímo v přihláškách, nebo nejlépe na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mobil 603 564 779.

Tak neváhejte a přihlaste se. Něco takového ve Zlíně (ani jinde) již asi dlouho nebude.

22.2.2015                                                    Honza Žemlík, COH + SKOB