zkratka
název oddílu
kontaktní osoba
e-mail
AZL  SKOB ARIS Zlín Vladimír Lučan Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
EZL PEV Zlín Stanislav Kusák Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
HLV TJ Sokol Holešov - OB Antonín Peška Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
JZL TJ Jižní svahy Zlín František Chromčák Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
KVS SKOB Kobra Vsetín Vladimír Hrbas Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
LCE TJ Slovan Luhačovice Libor Slezák Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
OTK TJ Jiskra Otrokovice Antonín Kunz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ROV OK Rožnov Jiří Kadaňka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
SKM KOB Směr Kroměříž Boris Dvorský Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
SVS Orientklub Vsetín Přemysl Čech Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
TZL SKOB Zlín Filip Pastuszek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VIC OB Vizovice Martin Marek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VIZ TJ Sokol Vizovice Jiří Kalenda  

ZVS

TJ Zbrojovka Vsetín Ivan Vyškovský Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.