jak je poslal Radek Vintr (změna ve vypisování veteránských kategorií, školení rozhodčích a trenérů, závody v roce 2010, valná hromada oblasti) jsou uvedeny dále v textu.

 Po mnoha letech, kdy nedošlo k zásadní změně, se Soutěžní komise dohodla, že od příštího budou veteránské kategorie, stejně jako ve zbylých moravských oblastech, vypisovány na závodech oblastního žebříčku v 10letém rozpětí. Od roku 2010 tedy budou kategorie D35, D45, D55, H35, H45, H55 a H65.

Během zimy, pravděpodobně některý víkend v lednu, se v případě zájmu bude konat školení rozhodčích R3 a snad i trenérů T3. Toto školení bude dvoudenní a součástí bude kurz stavby tratí v OCADu. Prosím zástupce oddílů, aby mi do konce října nahlásili předběžně počet zájemců.

 

Závody v roce  2010 - jsou dohodnuté termíny trojoblastních závodů
17.4. - dvojzávod sprint + krátká (Olomouc),
5.6. Moravskoslezská oblast,
4.9. Valašská oblast.

Dále by měly být dva dvojoblastní závody s Brněnskou oblastí. Jeden závod klasicky ve Ždánickém lese. Druhý někde v naší oblasti, ale jelikož z Brna nechtějí jezdit daleko, tak v úvahu připadá asi jen mapa z letošních béček (Bunč/Brdo).
Kalendář Brněnské oblasti -
http://beta-ursus.wz.cz/zavody_2010.php, žluté jsou zatím volné.

Zájemci o pořádání víceoblastních závodů, hlaste se do konce října, ostatní pořadatelé oblastních závodů pak do konce listopadu.

 

Definitivní podobu kalendáře domluvíme na Valné hromadě, která bude klasicky na začátku prosince ve Zlíně, termín upřesním. Případné dotazy odpovím mailem nebo v sobotu na závodech v Kobeřicích a snad i o dva týdny později na Pulčíně.

Radek Vintr